Parawany

Jaki jest najczęstszy problem z urządzeniem łazienki? Z naszego doświadczenia i obserwacji wynika, że najczęściej właściciele domów nie mogą się zdecydować na wybór między prysznicem a wanną. Przyznajemy również, że trudno pogodzić interesy zwolenników jednego i drugiego rozwiązania, co nie oznacza, że jest to niemożliwe. Parawany szklane nawannowe, których wybór znajdziecie w naszym sklepie online z wyposażeniem do łazienek, to świetny pomysł na aranżację.

Szyba na wannę składana

Wiele osób, które są na etapie urządzania łazienki lub planuje remont tego pomieszczenia zastanawia się, jak pogodzić funkcjonalność prysznica z komfortem, jaki daje kąpiel w wannie. Odpowiedzią na tego typu dylematy jest parawan. Estetyczne i eleganckie przesłony z szkła hartowanego można montować zarówno z prawej, jak i z lewej strony, dzięki czemu rozwiązanie to nie ma ograniczeń przestrzennych. Dzięki ich obecności domownicy mogą wziąć szybki prysznic bez obaw, że łazienka zostanie zalana lub zrelaksować się podczas dłuższej kąpieli w wannie.

Modele szklane jednoskrzydłowe czy składane? Wybieramy szybę idealną

Mnogość propozycji od najlepszych producentów takich jak Roltechnik, Sea-Horse czy Besco sprawia też, że każdy z klientów może dopasować produkt do własnych oczekiwań i pozostałych elementów aranżacji łazienki. Pośród naszych propozycji znajdziecie modele 1-, 2- oraz 3-skrzydłowe. Dużą popularnością cieszą się szklane parawany nawannowe składane, które można rozkładać tylko na czas kąpieli. Modele z szybą składaną nie zaburzają tym samym aranżacji łazienki i są dyskretnym elementem, który nie ingeruje w przestrzeń.

Sklep internetowy z wyposażeniem do łazienek – parawany ze szkła hartowanego składane

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy przekonani, że przygotowane przez nas propozycje z szybami okażą się tym, czego poszukujecie. Zapraszamy także do kontaktu. Będzie nam niezmiernie miło, jeśli się z nami skontaktujecie i skonsultujecie w trakcie zakupów online. Z chęcią doradzimy i pomożemy wybrać optymalny modele jednoskrzydłowy lub składany.

Wysyłka 24 godziny
Parawan nawannowy  Roltechnik - otwierany dwustronnie- lewy Parawan nawannowy Roltechnik - otwierany dwustronnie- lewy
Producent: Roltechnik
Cena: 2 058,97 zł
szt.
zobacz więcej
Wysyłka 24 godziny
Parawan nawannowy  Roltechnik - otwierany dwustronnie- prawy Parawan nawannowy Roltechnik - otwierany dwustronnie- prawy
Producent: Roltechnik
Cena: 2 058,97 zł
szt.
zobacz więcej
  • 1
  • |
  • 2
  • |
  • 3
2021 Wszelkie prawa zastrzeżone ® | Realizacja Onisoft | Shoper Premium
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium