Złota bateria umywalkowa i wannowa. Do jakich wnętrz pasuje złota armatura łazienkowa?

Współczesne łazienki są już nie tylko praktyczne i funkcjonalne, ale też niezwykle estetyczne, również z uwagi na designerskie baterie łazienkowe. O ile przez lata w naszych wnętrzach dominowała armatura łazienkowa w kolorze srebrnym, o tyle obecnie coraz częściej takie elementy wskazują na przepych, bogactwo i elegancję. Dobrym przykładem jest złota bateria do łazienki, która prezentuje się minimalistycznie i elegancko. Sprawdzamy, w jakich łazienkach złota bateria umywalkowa i wannowa sprawdzi się najlepiej.

czytaj całość
Jak wyglądają i ile kosztują designerskie czarne kabiny Sea Horse?

Zastosowanie w łazience prysznica to nie tylko oszczędności ekonomiczne w zakresie zużycia wody. Z pewnością jest to funkcjonalny element wyposażenia mniejszych łazienek. Umożliwia on szybkie odświeżenie, stąd jest bardzo przydatny dla ludzi aktywnych, ale nie tylko. Zwłaszcza, że prysznic może być również niezwykle estetycznym elementem łazienek. Oczywiście pod warunkiem, że postawimy na właściwe produkty. Z pewnością w designerskich, nowoczesnych łazienkach sprawdzą się czarne kabiny Sea Horse.

czytaj całość
Wanny wolnostojące – ceny, wymiary, kształt, materiał

Wanny wolnostojące wracają do łask użytkowników. Mimo konkurencji ze strony wanien do zabudowy wolnostojące elementy ceramiki łazienkowej cieszą się coraz większą popularnością. Dlatego jest w pełni zrozumiałe, że w tej grupie produktów znajdziemy tysiące artykułów różnych pod względem wymiarów, kształtów czy materiału wykonania. Sprawdzamy, jak wygląda współczesny rynek wanien wolnostojących oraz jakie są ich rodzaje, kształty i ceny.

czytaj całość
Umywalki nablatowe

Producenci umywalek stawiają na innowacyjne, często bardzo odważne pomysły, jakim są umywalki nablatowe. To rozwiązanie sprawi, że zupełnie inaczej spojrzymy na naszą łazienkę. Wyposażając ją w umywalkę nablatową przede wszystkim sprawimy, że nabierze ona klasy, smaku, niecodziennej formy.

czytaj całość
2021 Wszelkie prawa zastrzeżone ® | Realizacja Onisoft | Shoper Premium
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium